Preskočiť na obsah

Potrebujete financovanie na nové či staré vozidlo, alebo prefinancovať nevýhodný lízing/autoúver? Ozvite sa a všetko pre vás zariadime.

Nemusíte už vyhľadávať jednotlivé spoločnosti a žiadať od nich ponuky. My pre vás nájdeme najvýhodnejšiu ponuku na trhu autoúverov, ktorú vám následne predložíme.

S nami ušetríte čas aj peniaze. Navyše vám ponúkame výhody ako schválenie úveru už do 1 hod., dobu splácania až 96 mesiacov (s možnosťou predčasného vyplatenia bez poplatkov), akontáciu už od 0 % a mnoho ďalších.

Čo vám ponúkame:

  • Vybavíme vám ten najvýhodnejší autoúver a bankový lízing na trhu
  • Schválenie úveru už do 1 hod.
  • Doba splácania až 96 mesiacov (s možnosťou predčasného vyplatenia bez poplatkov)
  • Akontácia už od 0 % (individuálne posúdenie)
  • Mimoriadne splátky bez poplatku
  • Bez skrytých poplatkov
  • Možnosť autoúveru na osobné, SUV, terénne a úžitkové vozidlá do 3,5 t, prívesné vozíky, motocykle, skútre, štvorkolky
  • Možnosť lízingu/úveru na ťažkú dopravnú techniku nad 3,5 t, kamióny, návesy, stavebné vozidlá
  • Možnosť lízingu/úveru na vybavenie prevádzok (výrobné linky, technológie, vybavenie podniku a pod.)
  • Možnosť schválenia bezúčelovej pôžičky do 20.000€. Túto pôžičku môžete použiť na čokoľvek.

Ako získať financovanie

Podmienky pre získanie financovania

Hlavnou podmienkou pre získanie financovania vozidla je váš čistý úverový register. Ten môže byť bankový ako aj nebankový. Nepravidelné splácanie vašich úverov alebo pôžičiek môže vaše šance získať úver alebo lízing výrazne znížiť. Pokiaľ je všetko v poriadku, získať prostriedky na vaše vozidlo bude jednoduchšie.

Pri právnických osobách a živnostníkoch platí ďalšia podmienka: Klient nesmie mať žiadne podlžnosti na finančnej správe, v sociálnej alebo zdravotnej poisťovni. Ak by náhodou v čase žiadosti o financovanie mal nejakú uvedenú podlžnosť, je nutné tento záväzok uhradiť a dodať potrebné potvrdenie o bezdlžnosti.

Obrázok auta

Podmienky pre získanie financovania

1. Ak ste zamestnanec: Vaše zamestnanie musí trvať viac ako 3 mesiace. Preveruje sa váš príjem, ktorý musí byť adekvátny k získaniu autoúveru. Vo väčšine prípadov nám postačia vaše dva doklady totožnosti (občiansky a vodičský preukaz), kompletné údaje na zamestnávateľa, tel. kontakt, výška mesačnej mzdy, druh prac. pozície, dátum nástupu do zamestnania a veľký technický preukaz od kupovaného vozidla.

2. Ak ste živnostník alebo vlastníte spoločnosť: Potrebujeme dva doklady totožnosti majiteľa spoločnosti alebo živnosti, údaje o spoločnosti resp. živnosti, tel. kontakt, výpisy z účtu za posledné 3 mesiace a veľký technický preukaz od kupovaného vozidla. Živnosť musí trvať dlhšie ako 3 mesiace a spoločnosť by mala podnikať dlhšie ako 6 mesiacov. V prípadoch, keď je spoločnosť na tom ekonomicky dobre a má menej ako 6 mesiacov, dá sa udeliť výnimka; to isté platí aj pri živnostníkovi.

3. Ak ste zamestnaný v zahraničí: Zamestnanie musí trvať viac ako 3 mesiace a musí byť na pracovnej zmluve jednoznačne napísané na dobu neurčitú. Ak je zamestnaný na dobu určitú, bude potrebný k schváleniu úveru spoludlžník. Dokladovať treba dva doklady totožnosti, pracovnú zmluvu, 3 výplatné pásky, 3 výpisy z účtu a veľký technický preukaz od kupovaného vozidla.

4. Ak ste dôchodca: Potvrdenie zo sociálnej poisťovne o poberaní dôchodku, dva doklady totožnosti a veľký technický preukaz od vozidla. Samozrejme, výška dôchodku musí byť adekvátna k požadovanej výške autoúveru.

Vyžiadať ponuku

Máte vyhliadnuté vozidlo v niektorom bazári, alebo ste ho našli niekde na inzeráte, a chceli by ste ho prefinancovať? Kliknite na „Chcem ponuku“ a my vám po vyplnení vašich údajov zašleme výhodnú ponuku na vaše vysnívané vozidlo. V prípade záujmu sa pustíme do ďalších krokov vedúcich k schváleniu autoúveru/lízingu.