Preskočiť na obsah

1

Aké sú výhody autoúveru u nás?

Najväčšou výhodou našich autoúverov je okrem rýchlosti schvaľovania predovšetkým jednoduchý proces schvaľovania, ktorý od klienta nevyžaduje odosielanie rozsiahlych dokumentov. Okrem toho môžete využiť naše široké portfólio spolupracujúcich spoločností, čím sa otvárajú možnosti pre individuálnu a efektívnu ponuku, prispôsobenú vašim potrebám.

2

V čom spočíva výhoda autoúveru oproti leasingu?

Autoúver ponúka rýchle a efektívne schvaľovanie, čo je výrazne jednoduchšie v porovnaní s leasingom cez banku (iný bankový produkt), pri ktorom je proces overovania a dokladovania príjmu zložitejší a zdĺhavejší.

Ďalším benefitom je možnosť dlhšieho obdobia splácania pre staršie vozidlá, až do 96 mesiacov pri vozidlách od roku 2013. V porovnaní s lízingom, kde maximálna doba splácania je 72 mesiacov aj pri nových autách, umožňuje autoúver nastavenie nižších splátok a využitie nasporených finančných prostriedkov na predčasné vyplatenie bez ďalších poplatkov. Autoúver je ekonomicky výhodnejší, keďže poplatky za predčasné splatenie pri finančnom lízingu sa pohybujú v rozmedzí 3% - 5% z nesplatenej čiastky alebo 50 - 100% z ušlého úroku.

3

Aký úrok poskytujete na autoúvery?

Úroky sú individuálne od prípadu k prípadu, ale sadzby sa všeobecne pohybujú od 3,8 do 17%. Záleží na rôznych faktoroch ako rok výroby vozidla, doba splácania, typ vozidla a zloženej akontácie.

4

Nemôžem si radšej požičať na auto peniaze z banky? V čom je to výhodnejšie?

Autoúver vám umožňuje získať vozidlo bez potreby akontácie, pričom ponúka výrazne výhodnejšie úroky oproti bankovým úverom. Schvaľovací proces je jednoduchší a prihliada sa s väčšou benevolenciou na hodnotu zabezpečenia, ktorou môže byť samotné vozidlo, na rozdiel od úverov poskytovaných bankami. Takto môžete zostať držiteľom a majiteľom vozidla.

Pre zamestnanca postačuje predložiť dva doklady totožnosti, zatiaľ čo podnikateľovi stačí predložiť dva doklady totožnosti a 3 posledné výpisy z účtu. V porovnaní s bankami, kde sú požiadavky na dokumenty náročnejšie, autoúver umožňuje financovanie aj na vyššie sumy. Schválenie autoúveru je rýchle a trvá do 15 minút.

Vyžiadať ponuku

Máte vyhliadnuté vozidlo v niektorom bazári, alebo ste ho našli niekde na inzeráte, a chceli by ste ho prefinancovať? Kliknite na „Chcem ponuku“ a my vám po vyplnení vašich údajov zašleme výhodnú ponuku na vaše vysnívané vozidlo. V prípade záujmu sa pustíme do ďalších krokov vedúcich k schváleniu autoúveru/lízingu.